Ред Джонапринц (Чорний Принц)

Яблуня, Ред Джонапринц (Чорний Принц)

Сорт був виведений в Бельгії. Завдяки своєму високому смаку і витонченим плодам, він швидко став популярним в Європі. На Україні сорт є новим і перспективним. Сьогодні перевагу йому віддають у Польщі.

Ред Джонапринц – зимовий сорт. Плоди красиві, округло-конічні, одномірні, великі (200 г), відмінного кисло-солодкого смаку. М'якоть кремова, соковита, хрустка, ароматна, шкірочка тонка. За вмістом цукрів в плодах-перевершує Джонаголд. Дерева починають плодоносити на 2-3 рік після посадки. Термін дозрівання-середина вересня занадто ранній збір врожаю призводить до втрати плодами смакових якостей. Яблуні не здатні самозапилюватися. Тому кількість врожаю залежить від того, наскільки якісно буде проведено запилення.

Одне з якостей Чорного принца, яке приваблює садівників, — відмінна лежкість і транспортабельність. Плоди здатні довго зберігати товарний вигляд і хороші смакові якості. При кімнатній температурі яблука відмінно зберігаються до січня, при зберіганні в погребі або холодильнику — до квітня, а в спеціалізованих сховищах — до червня.